• Taze
12 Çekirdek SC/APC 3 M Tek Pigtail Fiber Optik Pigtail

12 Çekirdek SC/APC 3 M Tek Pigtail Fiber Optik Pigtail

Buyers rating:
₺ 38.00

Ürünün miktarı

3 Metre 12 Fiber SC APC Pigtail Tek Modlu 9/125 Fiber Optik Kordon bu Tek modlu fiber 12 pigtails ile 900 mikron tampon yapıştırma için hazırız. her fiber strand kit kolay tanımlama için renk kodlu tampon vardır ve renkler sanayi standart. bu 12-pack, oniki ipliklerini fiber SC APC konnektörleri ile bir ucunda sonlandırılır. konnektörleri ile seramik Ultra (APC) bitirmek. her kablo test sonuçları ve bir ömür boyu garanti ile geliyor. özellikler :   parametre : tek modlu çoklu mod ekleme Kaybı ≤0. 25d B ≤0. 30d B geri dönüş Kaybı ≥45 d B (PC) ≥50 d B (UPC) ≥60 d B (APC) ≥35 d B (PC) dalgaboyu 1310nm, 1550nm 850nm, 1310nm tekrarlanabilirlik ≤0. 1 dayanıklılık ≤0. 2 d B tipik değiştirmek, 1000 matings değişebilirlik ≤0. 2d B kordon çapı 3.0mm konnektör Mevcut SC, FC, ST, LC, MU, MTRJ Fiber Sayısı 4,6, 8,12, 24 fiber.. özellikleri : IEC standardı ile uyumlu yüksek Geri Dönüş Kaybı düşük Ekleme Kaybı iyi güvenilirlik ve istikrar parlatma tipi : PC, UPC, ve APC çeşitli arayüzler : FC, SC, ST, LC.. çekirdek kablosu : 4, 6, 8, 12, 24.. uygulama : telekomünikasyon Ağı test Ekipmanları yerel Ares Ağ CATV ulaşım :   1. Biz Cuma pazartesi sevkiyat düzenlemek. ambalaj ve taşıma ücretleri nakliye içerir. 2. It yaklaşık 30-40 gün sürer (ABD, CA, AU,). diğer ülkeler 40-60 iş günü, tam teslim süresi posta sürecine bağlıdır. 3. eğer almazsanız kazanan öğe (ler) 30 iş günü içinde, bir mesaj veya E-Posta bırakın lütfen bize ulaşın, biz herhangi bir sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız. geribildirim : 1. Biz her alıcı için olumlu geribildirim otomatik olarak işlemi tamamlamak. 2. Biz yüksek standartlarını korumak 100% müşteri memnuniyeti peşinde! görüşleriniz çok önemlidir. 3. Good iletişim tüm sorunları çözebilir, herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın, biz derhal çözmek sorunları yaşıyorsanız ödeme : 1. biz alipay, biz güvenli ödeme işlemci Emanet yoluyla kabul vardır. 2. Ödeme yapılmalıdır güvenli ödeme işlemci Emanet. 3. yakın hemen sonra kontrol edemiyorsanız, lütfen bekleyin birkaç dakika ve ödemeler 3 gün içinde tamamlanması gerekir 4. Alipress adresini teyit Biz sadece gemi. dönüş : 1. Biz % 100% memnuniyet için çalışıyoruz. 2. We garanti satın öğe öğe biz burada açıklanan, ve tarif durumuna olduğunu. 3. Eğer öğe geldiğinde ve tarif değilse, alışverişi için öğeyi döndürmek için lütfen bize ulaşın. 4. Return başka bir nedenle kabul edilemez. 5. Please 3 gün içinde rapor ve alınan tarihten itibaren 7 gün içinde bize iade değişim için.

Ürün verisi

Marka Adı:
jyttek
Model Numarası:
JYT
Ürün Uzunluğu:
3m
Bağlayıcı Tipi:
SC/APC
Connector :
SC/APC
Fiber Length :
1.5M
Fiber Diameter :
0.9MM
Is Customed :
Yes
Mode :
Singlemode

En İyi Kalifiye Kategori

16-port 10/100 802.3af PoE Anahtarı-14x10/100 PoE Bağlantı Noktaları, 2 Combo (SFP) Yuvaları
  • Taze
Alıcı derecesi:

16-port 10/100 802.3af PoE Anahtarı-14x10/100 PoE Bağlantı Noktaları, 2 Combo (SFP) Yuvaları

16port 10 / 100 802.3af Po E Anahtarı14x10 / 100 Po E Bağlantı Noktaları, 2 Combo (SFP) Yuvaları 1, IEEE802.3at ile uyumlu / af standart 2, CE, Ro HS sertifikası 3, bir yıl garanti POE Anahtarı 16 port 100 M Yönetilmeyen POE ethernet fiber anahtarı Açıklama EC1816 SCPF / PT (Po E Anahtarı) Cat5 aracılığıyla kablosuz erişim noktası veya IP kamera için güç kaynağı kabloları, sağlamak 16x10 / 100 Mbps standart Po E portları ve 2 gigabit combo (SFP) uplink portu EC1816 SCPF / PT bir 16port yönetilmeyen POE (PoweroverEthernet) Ethernet anahtarı; 16 destekler POE portları olarak sınıflandırılır güç kaynağı ekipmanı (PSE)...

₺ 260.10
5 adet/grup PLC optik Splitter SC APC 1X8 FTTH fiber optik sıyırıcı FBT optik çoğaltıcı tekli Simplex çelik boru
  • Taze
Alıcı derecesi:

5 adet/grup PLC optik Splitter SC APC 1X8 FTTH fiber optik sıyırıcı FBT optik çoğaltıcı tekli Simplex çelik boru

Özellikleri* Mükemmel mekanik, küçük boyutu* Yüksek güvenilirlik* Düşük ekleme kaybı ve düşük polarizasyon bağımlı kaybı* Yüksek kanal sayar* Mükemmel çevre istikrar ve yaygın olarak kullanılan Uygulamaları* FTTx dağıtımları (GPON / BPON / EPON)* Kablo televizyon (CATV)* Yerel alan ağları (LAN)* Test ekipmanı* Pasif optik ağlar (PON) 1...

₺ 39.68 44.09
12 adet/takım Fiber Optik FTTH Aracı Kiti FC-6S Fiber Cleaver ve Optik Güç Metre ile 5 km Görsel Hata Bulucu tel stripper
  • Taze
Alıcı derecesi:

12 adet/takım Fiber Optik FTTH Aracı Kiti FC-6S Fiber Cleaver ve Optik Güç Metre ile 5 km Görsel Hata Bulucu tel stripper

70.00 / piece Ambalaj Listesi : FTTH Aracı Kitleri Aksesuarları Listesi Hiçbir Miktar(Adet) Ürün 1 1 Taşıma Çantası bütün kitleri 2 1 Optik Güç Ölçer 3 1 SC transferi konektörü için güç metre 4 1 Korumalı Çanta için Bulucu 5 1 1 mw lazer işaretçi Görsel Hata Bulucu 5 km 6 1 Fiber Cleaver FC6 S 7 1 Çanta için cleaver 8 1 CFS2 Fiber Optik Kablo Striptizci 9 1 FTTH saplamalı kablo Striptizci 10 1 Alkol şişe 11 1 Sabit uzunlukta ray 12 3 Küçük Allen Anahtarı Görsel Hata Bulucu Şartname Tipi Veri Çıkış Güç 1 m W 5 KM Wavlength 650nm 2 Hz Evet Bağkntı Evrensel Bağlayıcı Pil AA2 Depolama Sıcaklığı 20 + 70 Çalışma Sıcaklığı 10 + 60 Lazer Tipi LD Ağırlık 178g Boyutlar 168mm27mm FC6 S Fiber Cleaver Şartname Modeli FC6 S Optik Fiber Cleaver Uygulanabilir lifler Tekli Elyaf Çapı 125um Kaplama Çap 250um ~ 900um Tipik Cleave Açı Içinde 1 Derece Cleave Uzunluk 918mm (Tek Fiber0.25mm Kaplama)1018mm (Tek Fiber0.9mm Kaplama) Bıçak Yaşam Süresi 36,000 parçalayarak (3,000 başına bıçak pozisyonu) Cleaver Boyutlar 63x68x63mm Ağırlık 380g

₺ 56.63 75.51
Orijinal Hua wei MA5608T OLT DC GPON/EPON cihazı sıcak pazar satış
  • Taze
Alıcı derecesi:

Orijinal Hua wei MA5608T OLT DC GPON/EPON cihazı sıcak pazar satış

En çok satan için orijinal HUAWEI MA5608 T OLT DC GPON / EPON cihazı Özellikleri Smart AX MA5608 T, başlatılan çok servisli bir erişim modülüdür MA5608 T Konumlandırma MA5608 T, çevreye güçlü bir adaptasyona sahiptir ve hızlı bir şekilde dağıtılabilir...

₺ 1149.00
orijinal ve yeni Hua wei Için 16 Port GPON Kurulu GPSF MA5800-X2 MA5800-X15 MA5800-X17 MA5800-X7 arabirim kartı
  • Taze
Alıcı derecesi:

orijinal ve yeni Hua wei Için 16 Port GPON Kurulu GPSF MA5800-X2 MA5800-X15 MA5800-X17 MA5800-X7 arabirim kartı

· · · · · · · · · · · · İlgili Ürün · · · · · · · · · · · · özellikler 100% orijinal ve yeni Hua wei Için 16 Port GPON Kurulu GPSF MA5800X2 MA5800X15 MA5800X17 MA5800X7 arabirim kartı  yapılandırır : 16 adet SFP GPON 16 portları ile GPSF kurulu C + + modülleri özellikler : Huawei MA5800 16port OKT PON kurulu GPSF modülü B +The GPSF bir Huawei NG 16port OKT GPON arayüz kartı, hizmet GPON ONT erişim sağlar.The GPSF erişebilirsiniz bir anda 16*128 GPON aboneleri kadar maksimum.genel bakışHuawei 16GPON port arabirimi kartı B + SFP modülü ilesistem Huawei MA5800 X2 uygula, X7, X15, X17 NG OKTdestek bölünmüş rasyon 1 : 128iletim Hızı : 2.49 Gbit / s, Hız almak : 1.24 Gbit / sarabirim Tipi : SC / PCmaksimum Iletim Mesafesi : 20 KMiletim Dalgaboyu : 1490nm, alma Dalgaboyu : 1310nmstandartları ile uyum : ITUT G.984.1, ITUT G.984.2, ITUT G.984.3, ITUT G.984.4 B + SFP modülü Optik güç : 3 d Bm ~ 7 d Bm, alıcı hassasiyeti : 32 d Bm · · · · · · · · · · · · ürün Göstermek · · · · · · DKAĞ HIZMETI · · · · · ·

₺ 550.00
Bir lot 10 adet çoğaltıcı multimode splitter 50: 50 konnektörü ile fbt çoğaltıcı
  • Taze
Alıcı derecesi:

Bir lot 10 adet çoğaltıcı multimode splitter 50: 50 konnektörü ile fbt çoğaltıcı

bir lot 10 adet çoğaltıcı multimode splitter 50 : 50 konnektörü ile fbt çoğaltıcı açıklama sigortalı optik splitter birbirine bağlı iki veya daha fazla optik lifler olduğunu, ve sonra eriyiksivrilen içinde germe makinesi, gerçek zamanlı izleme bölünmüş oranı değişikliği, zaman yarma oranı gereksinimlerini karşılamak, erimiş sona erdi germe, tek bir sonu tutma optik lifler (cut dinlenme) bir giriş ucu ve diğer ucu olarak çoklu kanal çıkışı olarak kullanılır., Telcordia Sharetop Çoğaltıcı ile uyum GR1209 ve Telcordia GR1221 özellikler küçük Modu Etkisi geniş Passband yüksek Güvenilirlik uygulamalar tekli Haberleşme Sistemleri Fiber Sensör Sistemleri aletleri şartname parametreler birim P bir dalgaboyu nm 1310 & 1490 & 1550 ekleme kaybı 50 / 50 d B ≤3...

₺ 99.00
KEXINT GPON ONU FTTH 4 Port OKT TENCERE + WIFI USB adaptörü ile GPON ONU Ekipmanları
  • Taze
Alıcı derecesi:

KEXINT GPON ONU FTTH 4 Port OKT TENCERE + WIFI USB adaptörü ile GPON ONU Ekipmanları

Giriş : GPON ONT / HGU FTTH yerine getirmek için tasarlanmıştır (Fiber Ev) ve üçlü oyun hizmeti talebi sabit ağ operatörleri. Kutu dayalı olgun Gigabit GPON teknolojisi, hangi yüksek fiyat performans oranı vardır, ve teknoloji 802.11n Wi Fi (2 T2 R), katman 2 ve 3 ve yüksek kaliteli Vo IP olarak iyi. Bu son derece güvenilir ve bakımı kolay, farklı hizmet için garantili QOS ile...

₺ 66.41 69.90
10 PCS 3 M SC-SC Fiber Optik Patch Kablosu SC/UPC SM SX 3mm 9/125um 3.0mm Fibra Optica FTTH Kabloları Tekli Optik Atlamacı Örgüsü
  • Taze
Alıcı derecesi:

10 PCS 3 M SC-SC Fiber Optik Patch Kablosu SC/UPC SM SX 3mm 9/125um 3.0mm Fibra Optica FTTH Kabloları Tekli Optik Atlamacı Örgüsü

JTCOM hoş geldiniz Resmi Mağaza Sıcak karşılama için Damla Nakliye ve Toptan Açıklama Bir fiber optik yama kablosu inşa edilmiştir çekirdek ile bir yüksek Kırılma indeksi, düşük bir kırılma indeksi ile bir kaplama ile çevrili, bu tarafından güçlendirilmiş Aramid iplikler Ve koruyucu bir ceket ile çevrili...

₺ 25.00
16-port FTTH dağıtım kutusu, 1*16 veya 2 1*8 PLC splitter kutusu, odası ve açık uygulama için uygun
  • Taze
Alıcı derecesi:

16-port FTTH dağıtım kutusu, 1*16 veya 2 1*8 PLC splitter kutusu, odası ve açık uygulama için uygun

16port FTTH dağıtım kutusu, 1*16 veya 2 1*8 PLC splitter kutusu, odası ve açık uygulama için uygun PS : fiyat sadece kutu, içermez splitter. Bu kutu yaygın FTTH erişim ağ, telekomünikasyon ağ, CATV ağ, veri iletişim ağı ve yerel alan ağı (LAN).Özellikleri : Endüstri standardı kullanıcı arayüzü, yüksek darbe plastik;1*8 ve 1 : 16 PLC bölücülerin ağırlayacak.Antiuv, yüksek darbeye dayanıklı ve su geçirmez.Duvar ve kutup monte;Kablo bağlantı noktaları : 2 içinde, 16 out Max yarma : 1 : 16 (1 pc), 1 : 8 (2 adet) Boyutu : 350*250*90mm

₺ 18.00
D-Link 1000Base-LH için, 1.25G 1310nm 40 km SFP trasceiver, SFP-GE-LH, DDM, çift LC konnektörü
  • Taze
Alıcı derecesi:

D-Link 1000Base-LH için, 1.25G 1310nm 40 km SFP trasceiver, SFP-GE-LH, DDM, çift LC konnektörü

1.25 G 1310nm 40 km SFP çift LC konnektörleri ile trasceiver ve DDM fonksiyonu, DLink ekipmanları ile uyumlu ÜRÜN ÖZELLIKLERI 1.25 Gb / s veri bağlantıları kadar DFB lazer verici ve PIN fotoğrafdedektörü. kadar 40 km mesafe ulaşmak 1310nm dalga boyu sıcaktakılabilir SFP ayak izi dubleks LC takılabilir optik arayüz düşük güç dağılımı Metal muhafaza, alt EMI için Ro HS uyumlu ve kurşunsuz destek Dijital Teşhis Izleme arayüzü tek + 3.3 V güç kaynağı UYGULAMALAR geçiş Anahtarı Arayüzü hızlı Ethernet anahtarlamalı Arka Panel Uygulamaları yönlendirici / Sunucu Arayüzü diğer Optik Bağlantılar bizim Fabrika sertifikalar AMBALAJ alıcıverici için, biz beyaz kutu sigle için ürün ve antistaic kutusu için 10 ~ 20 adet İpuçları dikkatlice okuyunuz NAKLIYE 1...

₺ 32.92 34.65