• Taze
LODFIBER 10 m SC-SC Kapalı Zırhlı Tekli Dubleks Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125

LODFIBER 10 m SC-SC Kapalı Zırhlı Tekli Dubleks Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125

Buyers rating:
₺ 28.00

Ürünün miktarı


10 m SC-SC Kapalı Zırhlı Tekli Dubleks Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125
10 m SC-SC Kapalı Zırhlı Tekli SM Dubleks Fiber Optik Kablo Yama Kablosu Içeren : 1 parça Bağlayıcı Tipi : SC/UPC-SC/UPCMesafe : 10 metre Tellerinin : Dubleks (2 Strands)Çekirdek Kaplama Çapı : Tekli 9/125 Mantolama : Kapalı Zırhlı, Mavi Mantolama.Konnektörler : Erkek için Erkek

Ürün verisi

Marka Adı:
LODFIBER
Model Numarası:
10M-IN2Strands-SC

En İyi Kalifiye Kategori

Fiber Optik Fusion Ekleme Makinesi
  • Taze
Alıcı derecesi:

Fiber Optik Fusion Ekleme Makinesi

Fiber Optik Ekleme MakinesiÇekirdek Hizalama (PAS)8 s splice zaman, 40 s ısı zaman256 X büyütme, X ve Y görünümleri Fiber Optik Ekleme Makinesi  Onun Serisi kabul yüksek hızda görüntü işleme teknolojisi ve özel hassas konumlandırma teknolojisi, otomatik olarak tüm süreç bitirmek fiber füzyon 9 saniye tipik olarak, dijital lcd monitör görüntüler tüm adımları fiber fusion bir bakışta net.ÖzellikleriÇekirdek Hizalama Sistemi (PAS)Renk lcd monitör & 256 büyütmeKompakt ve hafifGeri dönüşümlü monitör ile her tarafta kontrol paneliMax...

₺ 1899.00
Z2 D6503 tems cep 16.x ahize + destek POLQA & PESQtesting + tüm sosyal Ağlar test + Ücretsiz Kargo dhl ve ems
  • Taze
Alıcı derecesi:

Z2 D6503 tems cep 16.x ahize + destek POLQA & PESQtesting + tüm sosyal Ağlar test + Ücretsiz Kargo dhl ve ems

Ürün AçıklamasıZ2 D6503 DARDı CEP : LTE FDD 2100 (band1) / 1900 (BAND3) / 1800 (band3) / 1700 / 2100 (BAND4) / 850 (band5) / 2600 (band7) / 900 (bant 8) / 800 (BAND20) / 700 (DAND13) / 700 (BAND17) WCDMA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 KEDI 4 150 / 50 MBPSHSPA + 42 MBPSSıÇAN / BANT KILIDI Ürün AçıklamasıZ2 D6503 DARDı CEP : LTE FDD 2100 (band1) / 1900 (BAND3) / 1800 (band3) / 1700 / 2100 (BAND4) / 850 (band5) / 2600 (band7) / 900 (bant 8) / 800 (BAND20) / 700 (DAND13) / 700 (BAND17) WCDMA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 KEDI 4 150 / 50 MBPSHSPA + 42 MBPSSıÇAN / BANT KILIDI

₺ 600.00
PLC 1X4 PLC Splitter Fiber Optik Kutusu ile PLC Splitter kutusu FTTH PLC Splitter SC/APC konnektör
  • Taze
Alıcı derecesi:

PLC 1X4 PLC Splitter Fiber Optik Kutusu ile PLC Splitter kutusu FTTH PLC Splitter SC/APC konnektör

Özellikleri* Mükemmel Mekanik, Küçük Boyutu * Yüksek Güvenilirlik* Düşük ekleme Kaybı ve düşük Polarizasyon Bağımlı kaybı* Yüksek kanal sayar * Mükemmel Çevre Istikrar ve Yaygın Olarak Kullanılan Özellikler1 1x N (ile bağlayıcı)(Kanal sayısı)1 × 21 × 41 × 81 × 161 × 321 × 642 × 22 × 42 × 82 × 162 × 322 × 64(Çalışma Dalga Boyunun)1260 için 1650 P Seviye Ekleme Kaybı47.410.513.71720.34.47.610.814.117.420.7 S Seviye Ekleme Kaybı4.27.610.71417.320.74.67.911.21518.121.7(Tekdüzelik)0.40.60.811.21.60.811.21.51.82(PDL)0.20.30.30.30.30.50.30.30.30.30.30.5(Dönüş Kaybı) Fazla 55(Yönelme) Fazla 55(Tip fiber)İTÜ G657 A(Çalışma sıcaklığı)40 85 için(Pigtail uzunluğu)1 m veya 1.5 m veya özelleştirilmiş

₺ 6.27 6.60
KEXINT GPON ONU FTTH 4 Port OKT TENCERE + WIFI USB adaptörü ile GPON ONU Ekipmanları
  • Taze
Alıcı derecesi:

KEXINT GPON ONU FTTH 4 Port OKT TENCERE + WIFI USB adaptörü ile GPON ONU Ekipmanları

Giriş : GPON ONT / HGU FTTH yerine getirmek için tasarlanmıştır (Fiber Ev) ve üçlü oyun hizmeti talebi sabit ağ operatörleri. Kutu dayalı olgun Gigabit GPON teknolojisi, hangi yüksek fiyat performans oranı vardır, ve teknoloji 802.11n Wi Fi (2 T2 R), katman 2 ve 3 ve yüksek kaliteli Vo IP olarak iyi. Bu son derece güvenilir ve bakımı kolay, farklı hizmet için garantili QOS ile...

₺ 66.41 69.90
Yeni orijinal SFF8088 SFF-8088 için harici Mini-sas kablo 3 M
  • Taze
Alıcı derecesi:

Yeni orijinal SFF8088 SFF-8088 için harici Mini-sas kablo 3 M

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 46.42
1.485 Gbps, SX, SM, 4 ch ile HD-SDI gömülü ses, 20 km, FC, harici güç kaynağı, Euro Şarj, HD-SDI Masa Üstü Fiber Bulaşma
  • Taze
Alıcı derecesi:

1.485 Gbps, SX, SM, 4 ch ile HD-SDI gömülü ses, 20 km, FC, harici güç kaynağı, Euro Şarj, HD-SDI Masa Üstü Fiber Bulaşma

1.485 Gbps, SX, SM, 4 ch ile HDSDI gömülü ses, 20 km, FC, harici güç kaynağı, Euro Şarj, HDSDI Masa Üstü Fiber Bulaşma GIRIŞ : 4ch HD ile gömülü ses; ÇıKıŞ : 4ch HD ile gömülü ses; TIPI : tek lif, tek mod, FC fiber bağlayıcı, tek başına; ILETIM MESAFESI : 20 k M; Video vericileri ve alıcıları destek 4kanal 8bit dijital olarak kodlanmış yayın kalitesi Video Üzerinde Bir çok modlu veya tek modlu opticalfiber...

₺ 1177.00
LODFIBER 170 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli 10 Strands Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125
  • Taze
Alıcı derecesi:

LODFIBER 170 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli 10 Strands Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125

170 m STST Kapalı Zırhlı Tekli 10 Strands Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9 / 125170 m STST Kapalı Zırhlı Tekli SM 10 Strands Fiber Optik Kablo Yama Kablosu Içeren : 1 parça Bağlayıcı Tipi : ST / UPCST / UPCMesafe : 170 metre Tellerinin : 10 çekirdek (10 Ipliklerini)Çekirdek Kaplama Çapı : Tekli 9 / 125 Mantolama : Kapalı Zırhlı, Mavi Mantolama.Konnektörler : Erkek için Erkek

₺ 400.00
( otb) optik terminasyon kutusu
  • Taze
Alıcı derecesi:

( otb) optik terminasyon kutusu

FTTH fiber sonlandırma kutusuprofil FTB serisi fiber sonlandırma kutusu( duvara monte kilitli)açıklaması Lnkp100a fiber dağıtım kutusu optik ağ istemcisi FTTH kablolama ekipmanlarıözellikle ışık iletim terminali içine ısı sızdırmazlık, spektral, kablo çıkış, ve diğer fonksiyonları, etkili olabilir sonlandırma için kablo, koruma ve yönetimi, gerekli ekipman sürecinde optik ağ iletim.  özellikleri1.Yapılır pc ve cam fiber hibrid sonra granülasyon yüksek sonra sıcaklık enjeksiyon, plastik sanayi" alaşımlı çelik" title, ürünün görünümü pürüzsüz hatları, önlemektir su, yangın önlemek, önlemek için etkisini üç koruma fonksiyonu, ulaşmak sınıf IP55 koruma yeteneği.2.Eşleşen hattı ekipmanları ürünleri çeşitli amaçlar, kullanılabilir optik fiber dağıtım kutusu kullanımı deOlarak kullanılabilir fiber optik dallanma kutusu kullanımı, rahat ve esnek çalışmaya.3.Toka tasarım, benimsenmesi benzersiz kilit kutusu açılış ve kapanış esnek, koruyucu performansı iyidir.4.çerçeve yapısı, noktasına yapılandırma ve dağıtım yüksek yoğunluklu fiber optik cihazlar.5.çeşitli kullanın montaj aksesuarları bağlantı, üzerine monte edilebilir taşıyıcı düzlem ve yüzey.6.Prize kullanarak silika jel koruyucu kılıf, tamamen önlemek su ve toz iç.7.çeşitli kullanım, kullanıcı yapılandırabilirsiniz kendi devre parçası, fark diğer fonksiyonları.8.Set fiber optik kablo ekleme, disk depolama, kablo üç fonksiyon birine.9.Kaynak kapağı kaldırdı açılabilir, yüklü doğrudan yukarıda, de ortaya kutunun dışında çalışma, kullanımı kolay.10.Yükleme ve boşaltma tipi adaptör plaka eğim açısı, önleyebilirsiniz faaliyetleri oluşturulur bağlantı fişi takın hafif hasar insan gözünün, ve yapmak elyaf büyük bir bükülme yarıçapı.11.Uygun sıradan optik kablo, de uygulanabilir kaynak şerit kablo.12.Gelişmiş cihazı, fiber optik kablolama yönetimi sağlar kablolama elyaf ve fiber çekirdeği yüklemesi, inşaat ve bakım uygundur.uygulamayerel ağCATV ağıFTTx sistemigeniş alan ağıGPON proje    özellikleriparametreözellikleriçalışma sıcaklık 40 °; c +80 °; c;bağıl nem93% veya daha az( + 40 °; c)atmosferik basınç62 kpa 101 kpa( yaklaşık 0 ~ 5000 metre deniz seviyesinden)ekleme kaybı0.35db veya daha azgeri dönüş kaybı50db veya daha yüksekfiş dayanıklı performans> 1000 kezyalıtım direnci1000 m veya daha fazla ve omega; / 500 V( DC)basınç> 3000 v( DC) / 1 dak değil arıza, hiçbir arkboyut270 x272x145mmağırlığı2.25 kg 

₺ 150.00
12 adet/takım Fiber Optik FTTH Aracı Kiti FC-6S Fiber Cleaver ve Optik Güç Metre ile 5 km Görsel Hata Bulucu tel stripper
  • Taze
Alıcı derecesi:

12 adet/takım Fiber Optik FTTH Aracı Kiti FC-6S Fiber Cleaver ve Optik Güç Metre ile 5 km Görsel Hata Bulucu tel stripper

70.00 / piece Ambalaj Listesi : FTTH Aracı Kitleri Aksesuarları Listesi Hiçbir Miktar(Adet) Ürün 1 1 Taşıma Çantası bütün kitleri 2 1 Optik Güç Ölçer 3 1 SC transferi konektörü için güç metre 4 1 Korumalı Çanta için Bulucu 5 1 1 mw lazer işaretçi Görsel Hata Bulucu 5 km 6 1 Fiber Cleaver FC6 S 7 1 Çanta için cleaver 8 1 CFS2 Fiber Optik Kablo Striptizci 9 1 FTTH saplamalı kablo Striptizci 10 1 Alkol şişe 11 1 Sabit uzunlukta ray 12 3 Küçük Allen Anahtarı Görsel Hata Bulucu Şartname Tipi Veri Çıkış Güç 1 m W 5 KM Wavlength 650nm 2 Hz Evet Bağkntı Evrensel Bağlayıcı Pil AA2 Depolama Sıcaklığı 20 + 70 Çalışma Sıcaklığı 10 + 60 Lazer Tipi LD Ağırlık 178g Boyutlar 168mm27mm FC6 S Fiber Cleaver Şartname Modeli FC6 S Optik Fiber Cleaver Uygulanabilir lifler Tekli Elyaf Çapı 125um Kaplama Çap 250um ~ 900um Tipik Cleave Açı Içinde 1 Derece Cleave Uzunluk 918mm (Tek Fiber0.25mm Kaplama)1018mm (Tek Fiber0.9mm Kaplama) Bıçak Yaşam Süresi 36,000 parçalayarak (3,000 başına bıçak pozisyonu) Cleaver Boyutlar 63x68x63mm Ağırlık 380g

₺ 56.63 75.51
12 Çekirdek SC/APC 3 M Tek Pigtail Fiber Optik Pigtail
  • Taze
Alıcı derecesi:

12 Çekirdek SC/APC 3 M Tek Pigtail Fiber Optik Pigtail

3 Metre 12 Fiber SC APC Pigtail Tek Modlu 9 / 125 Fiber Optik Kordon bu Tek modlu fiber 12 pigtails ile 900 mikron tampon yapıştırma için hazırız her fiber strand kit kolay tanımlama için renk kodlu tampon vardır ve renkler sanayi standart...

₺ 38.00
Bir lot 10 adet çoğaltıcı multimode splitter 50: 50 konnektörü ile fbt çoğaltıcı
  • Taze
Alıcı derecesi:

Bir lot 10 adet çoğaltıcı multimode splitter 50: 50 konnektörü ile fbt çoğaltıcı

bir lot 10 adet çoğaltıcı multimode splitter 50 : 50 konnektörü ile fbt çoğaltıcı açıklama sigortalı optik splitter birbirine bağlı iki veya daha fazla optik lifler olduğunu, ve sonra eriyiksivrilen içinde germe makinesi, gerçek zamanlı izleme bölünmüş oranı değişikliği, zaman yarma oranı gereksinimlerini karşılamak, erimiş sona erdi germe, tek bir sonu tutma optik lifler (cut dinlenme) bir giriş ucu ve diğer ucu olarak çoklu kanal çıkışı olarak kullanılır., Telcordia Sharetop Çoğaltıcı ile uyum GR1209 ve Telcordia GR1221 özellikler küçük Modu Etkisi geniş Passband yüksek Güvenilirlik uygulamalar tekli Haberleşme Sistemleri Fiber Sensör Sistemleri aletleri şartname parametreler birim P bir dalgaboyu nm 1310 & 1490 & 1550 ekleme kaybı 50 / 50 d B ≤3...

₺ 99.00
5 adet/grup PLC optik Splitter SC APC 1X8 FTTH fiber optik sıyırıcı FBT optik çoğaltıcı tekli Simplex çelik boru
  • Taze
Alıcı derecesi:

5 adet/grup PLC optik Splitter SC APC 1X8 FTTH fiber optik sıyırıcı FBT optik çoğaltıcı tekli Simplex çelik boru

Özellikleri* Mükemmel mekanik, küçük boyutu* Yüksek güvenilirlik* Düşük ekleme kaybı ve düşük polarizasyon bağımlı kaybı* Yüksek kanal sayar* Mükemmel çevre istikrar ve yaygın olarak kullanılan Uygulamaları* FTTx dağıtımları (GPON / BPON / EPON)* Kablo televizyon (CATV)* Yerel alan ağları (LAN)* Test ekipmanı* Pasif optik ağlar (PON) 1...

₺ 39.68 44.09
4Ch CCTV Pasif UTP Video Balun Alıcısı
  • Taze
Alıcı derecesi:

4Ch CCTV Pasif UTP Video Balun Alıcısı

modeli : LNKP4 genel bakış 4Ch pasif UTP video alıcı alır, dengeli sinyal ve dönüştürür dengesiz sinyal içine ve yükseltir ile alınan sinyal alma mükemmel etkisi, hangi gibi vesilelerle uygulanabilir Video Izleme ve video toplantı...

₺ 18.00
WTD RTXM139-401 155M-15km-1310nm-SM-SFP optik modülü
  • Taze
Alıcı derecesi:

WTD RTXM139-401 155M-15km-1310nm-SM-SFP optik modülü

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 12.18 12.82
16-port FTTH dağıtım kutusu, 1*16 veya 2 1*8 PLC splitter kutusu, odası ve açık uygulama için uygun
  • Taze
Alıcı derecesi:

16-port FTTH dağıtım kutusu, 1*16 veya 2 1*8 PLC splitter kutusu, odası ve açık uygulama için uygun

16port FTTH dağıtım kutusu, 1*16 veya 2 1*8 PLC splitter kutusu, odası ve açık uygulama için uygun PS : fiyat sadece kutu, içermez splitter. Bu kutu yaygın FTTH erişim ağ, telekomünikasyon ağ, CATV ağ, veri iletişim ağı ve yerel alan ağı (LAN).Özellikleri : Endüstri standardı kullanıcı arayüzü, yüksek darbe plastik;1*8 ve 1 : 16 PLC bölücülerin ağırlayacak.Antiuv, yüksek darbeye dayanıklı ve su geçirmez.Duvar ve kutup monte;Kablo bağlantı noktaları : 2 içinde, 16 out Max yarma : 1 : 16 (1 pc), 1 : 8 (2 adet) Boyutu : 350*250*90mm

₺ 18.00