• Taze
2X2 tek modu olmadan çelik tüp fiber optik çoğaltıcı konnektör FTTH için

2X2 tek modu olmadan çelik tüp fiber optik çoğaltıcı konnektör FTTH için

Buyers rating:
₺ 51.00

Ürünün miktarı

2 X2 tek modu olmadan çelik tüp fiber optik çoğaltıcı bağlayıcı açıklama sigortalı optik splitter birbirine bağlı iki veya daha fazla optik lifler olduğunu, ve sonra eriyik-sivrilen içinde germe makinesi, gerçek zamanlı izleme bölünmüş oranı değişikliği, zaman yarma oranı gereksinimlerini karşılamak, erimiş sona erdi germe, tek bir sonu tutma optik lifler (cut dinlenme) bir giriş ucu ve diğer ucu olarak çoklu kanal çıkışı olarak kullanılır., Telcordia Sharetop Çoğaltıcı ile uyum GR1209 ve Telcordia GR1221 özellikler küçük Modu Etkisi geniş Passband yüksek Güvenilirlik uygulamalar tekli Haberleşme Sistemleri Fiber Sensör Sistemleri aletleri şartname parametreler birim P bir dalgaboyu nm 1310 & 1490 & 1550 ekleme kaybı 50/50 d B ≤3. 7/3. 7 ≤4. 0/4. 0 60/40 ≤2. 9/4. 8 ≤3. 2/5. 1 70/30 ≤2. 1/6. 2 ≤2. 4/6. 5 80/20 ≤1. 6/8. 2 ≤1. 9/8. 5 90/10 ≤1. 1/11. 8 ≤1. 5/12. 4 yönelme d B ≥40 lif Tipi / tekli fiber üzerinde veya müşteri talep çalışma Sıcaklığı °C -40 ~ + 85 depolama Sıcaklığı °C -40 ~ + 85 paket mm çıplak Fiber : Ø3 X54 0.9mm gevşek tüp Ø3 X60 2mm veya 3mm kablosu 100 X80 X10 not : 1. yukarıdaki özellikler konnektörü olmadan vardır 2. Diğer şartname müşteri istek üzerine yapılabilir Ordring bilgi Port Numarası kaplin Oranı çalışma Dalgaboyu Pigtial Tipi sınıf bağlayıcı Fiber uzunluk 1 = 1 × 2 2 = 2 X2 1 = 10 : 90 2 = 20 : 80 3 = 30 : 70 4 = 40 : 60 5 = 50 : 50 13 = 1310nm 14 = 1490nm 15 = 1550nm 0 = çıplak elyaf 1 = gevşek tüp 2 = 2mm kablosu 3 = 3mm kablosu sınıf P Grade A 0 = yok 1 = FC/PC 2 = FC/APC 3 = SC/PC 4 = SC/APC 5 = LC 6 = diğerleri 05 = 0.5 m 10 = 1.0 m 15 = 1.5 m Zaman resim ve açıklamaları eşleşmiyor, açıklama ve başlık doğru Resim sadece referans için. Ürün açıklaması olarak aynı. Eğer karıştı. Hizmet irtibata geçiniz. Nakliye hakkında1. HAZıRLAMAK SEVKIYAT SÜRESI : Tüm ürünler özelleştirilmiş ürünler, genellikle biz 1-5 gün içinde sevkiyat ayarlayacaktır. Acil eğer, lütfen bize ulaşın.2. FATURA HAKKıNDAEğer ödeme için kaynağı gerekir resmi faturalar sağlayabilir (PI) gümrükleme için ticari faturalar sağlayabilmektedir3. VERGI HAKKıNDAHiçbir özel mesaj, biz mal gerçek değeri ilan edecek, biz herhangi bir gümrük ücreti sorumlu değildir; kendi yerinde gümrük politikası kontrol edin. herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bize ulaşın.Brezilya Post politikası gerekli tüm parsel gerekir Şarj $3.5 zaman Alıcı parsel aldı. Bu maliyet alıcı tarafından ödenen gerek UYARı : 1.Üzgünüm için biz Yok destek P. O. Kutuları adresi,Doğru adresi için bize mesaj bırakın lütfen sipariş zaman.2. bazen parsel gerekli almak için yerel postane gitmek. Lütfen sizin takip numarası almak ve kişisel KIMLIK zamanında parsel almak için, aksi takdirde parsel gönderilecektir bize geri.

Ürün verisi

Lif Tipi:
Tek Modlu
Model Numarası:
XYT-FBT-2x2
Ürün Uzunluğu:
1m
Product name:
Fiber optic coupler
Coupler ratio:
50
Mode:
Single mode
Wavelength:
1310/1490/1550nm
Connector:
without connector
Fiber length:
1m
Loose tube:
0.9mm
Package :
Steel tube
Application:
FTTH

En İyi Kalifiye Kategori

10 PCS 3 M SC-SC Fiber Optik Patch Kablosu SC/UPC SM SX 3mm 9/125um 3.0mm Fibra Optica FTTH Kabloları Tekli Optik Atlamacı Örgüsü
  • Taze
Alıcı derecesi:

10 PCS 3 M SC-SC Fiber Optik Patch Kablosu SC/UPC SM SX 3mm 9/125um 3.0mm Fibra Optica FTTH Kabloları Tekli Optik Atlamacı Örgüsü

JTCOM hoş geldiniz Resmi Mağaza Sıcak karşılama için Damla Nakliye ve Toptan Açıklama Bir fiber optik yama kablosu inşa edilmiştir çekirdek ile bir yüksek Kırılma indeksi, düşük bir kırılma indeksi ile bir kaplama ile çevrili, bu tarafından güçlendirilmiş Aramid iplikler Ve koruyucu bir ceket ile çevrili...

₺ 25.00
9 saniye ekleme zamanı Fusion Splicer tek optik fiber füzyon Splicer KOMSHINE GX37 fiber makinesi kiti ile Cleaver
  • Taze
Alıcı derecesi:

9 saniye ekleme zamanı Fusion Splicer tek optik fiber füzyon Splicer KOMSHINE GX37 fiber makinesi kiti ile Cleaver

Komshine GX37 FTTH optik Fiber Fusion Splicer kiti ile İngilizce İtalyanca İspanyolca fransızca İspanyolca 10 dil Tech1 : 5200 m AH yüksek kapasiteli değiştirilebilir pil verimlilik uzatmak için Tech2 : 4 motorlar 3 aks hizalama düşük kaybı yapmak Tech3 : güvenilirlik ve dayanıklılık : Antişok, su geçirmez, toz geçirmez Kalibrasyon ile Come belgesi ve Test raporu1yılgaranti ile Come KOMSHINE ile Come KF52 yeni Fiber Cleaver100 pcs 60mm FPS ile Come Fusion Splice koruma kollu Ürün açıklaması Özellikleri : Shake geçirmez, toz geçirmez ve su geçirmez Splice Sadece almak 9 saniye için ekleme 30 saniye için ısıtma Ortalama ekleme kaybı : 0.02d B Kadar 200 kez sürekli eklemeler ve ısı HD CMOS sensör ve HD için hizalayıcı duble ayrı optik lifler 0.25mm / 0.9mm / 3.0mm / düz kablo 5.0 renk lcd monitör Hem kapalı hem açık için Ideal ekleme Elektrot ömrü : 4,000 kez ekleme Ekli gece aydınlatabiliriz Özellikler : Hizalama IPAS çekirdek hizalama (görüntü desen analizi hizalama sistemi) Uygulanabilir lifler SMF (ITUT G.652), MMF (ITUT G.651), DSF (ITUT G.653), NZDSF (ITUT G.655),EDFA, EI980, ekleme ile mevcut farklı tipi fiber (SM / MM), ITUT G.657 Uyumlu Fiber / kablo 0.25mm / 0.9mm / 3.0mm / düz / saplama kablo Fiber cleave uzunluk 250μ (ceket) : 8 ~ 16mm, 900μ : 16mm Tipik splice kaybı SMF : 0.02d B, MMF : 0.01d B, DSF : 0.04d B, NZDSF : 0.04d B Geri dönüş kaybı Az sonra60d B SPLICE zaman SPLICE : tipik 9sec, tüp ısı : tipik 30sec ile S160 (60mm) tüp Programı SPLICE modu : 100, isı modu : 50 Depolama splice sonuç 4,000 sonuç Çalışma yüksekliği 0 ~ 5000 m deniz seviyesinden Çalışma durumu 10 C50 C için, Nem : 95%, yoğuşmasız Depolama durumu 40 C80 C için, 095% RH Koruma Rüzgar 15 m / s, şok geçirmez, su geçirmez, toz geçirmez Boyut, ağırlık 130 W * 130 L * 135 H (dahil monitör), 2.2 Kg (pili hariç) Terminali USB, harici güç Güç DC 14.8 V pil (7800 m Ah), 100 ~ 240 V AC adaptör Ek güç DC 12 V otomobil güç çıkışı mevcut Hiçbir eklemenin / ısıtma ile pil 200 döngüsü, lityum polimer piller Elektrot 4,000 kez ekleme olmadan değişim Mekanik geçirmez testi 2 N / 4.4 N (seçeneği) Ekran Iki CMOS kameralar ve 5.0 renk lcd monitör Fiber görünüm ve büyütme X / Y 300 X, 170 X Standart paket : Öğe Adı Adet 1 GX37 Arc Fusion Splicer 1 PC 2 AC adaptörü 1 PC 3 FIS Fiber Stripper 1 PC 4 Yedek elektrotlar 1 Pair 5 Pil paketi 1 PC 6 Alkol pompa şişesi 1 PC 7 Temizlik mendilleri 100 PC 8 Düz kablo striptizci 1 PC 9 Soğutma tepsi 1 PC 10 KF52 Fiber Cleaver 1 PC 11 Manuel 1 PC 12 Taşıma çantası 1 PC 13 Koruma kollu 60mm 200 PC 14 Kalibrasyon sertifikası 1 PC Sevkiyat 1...

₺ 950.00
JAKCOM P2 Profesyonel Akıllı Spor İzle Sıcak satış fiber optik ekipman olarak tv sinyal cihazı genişletici zyxel
  • Taze
Alıcı derecesi:

JAKCOM P2 Profesyonel Akıllı Spor İzle Sıcak satış fiber optik ekipman olarak tv sinyal cihazı genişletici zyxel

JAKCOM P2 Profesyonel Akıllı Spor İzle Sıcak satış fiber optik ekipman olarak tv sinyal cihazı genişletici zyxel JAKCOM P2 Profesyonel Akıllı Spor İzle Renk IPS Dokunmatik Ekran | Dinamik Kalp Hızı ve Kan Basıncı Izleme | IP67 Su Geçirmez Büyük ölçekli renk IPS dokunmatik ekran için kabul edilir JAKCOM P2 ile tam vücut düğmesiücretsiz tam dokunmatik ve 178 ° görüş açısı için ekran zengin fonksiyonu bilgi.Hava | Kalp Hızı | Tarih ve Zaman | Pil Güç | Sinyal Ön 2.5 D cam ile ergonomik durumunda MIM süreci tüm eğrisi İzle pürüzsüz yapar ve güzel.2.5 D Cam | TPU Terleme Dayanıklı Bileklik | MIM Süreci AltMetal Kasa Gerçekzaman ile sync titreşim hatırlatma, bildirim her türlü bilgi serbestçe olabilir inceledi.Aramalar | SMS | çalar saat | QQ | We Chat | Facebook | Skype | Twitter | Whatsapp Sadece JAKCOM P2 ekran zengin bilgi, ama aynı zamanda onun dial değiştirilebilir ile çeşitli renkli çevirir...

₺ 19.47 22.90
Bir lot 10 adet çoğaltıcı multimode splitter 50: 50 konnektörü ile fbt çoğaltıcı
  • Taze
Alıcı derecesi:

Bir lot 10 adet çoğaltıcı multimode splitter 50: 50 konnektörü ile fbt çoğaltıcı

bir lot 10 adet çoğaltıcı multimode splitter 50 : 50 konnektörü ile fbt çoğaltıcı açıklama sigortalı optik splitter birbirine bağlı iki veya daha fazla optik lifler olduğunu, ve sonra eriyiksivrilen içinde germe makinesi, gerçek zamanlı izleme bölünmüş oranı değişikliği, zaman yarma oranı gereksinimlerini karşılamak, erimiş sona erdi germe, tek bir sonu tutma optik lifler (cut dinlenme) bir giriş ucu ve diğer ucu olarak çoklu kanal çıkışı olarak kullanılır., Telcordia Sharetop Çoğaltıcı ile uyum GR1209 ve Telcordia GR1221 özellikler küçük Modu Etkisi geniş Passband yüksek Güvenilirlik uygulamalar tekli Haberleşme Sistemleri Fiber Sensör Sistemleri aletleri şartname parametreler birim P bir dalgaboyu nm 1310 & 1490 & 1550 ekleme kaybı 50 / 50 d B ≤3...

₺ 99.00
Taşınabilir USB Optik Fiber Video Muayene Mikroskop Ile Optik Fiber 400X Kapsam Probe
  • Taze
Alıcı derecesi:

Taşınabilir USB Optik Fiber Video Muayene Mikroskop Ile Optik Fiber 400X Kapsam Probe

Taşınabilir USB Optik Fiber Video Muayene Mikroskop Ile Optik Fiber 400 X Kapsam Probe Ben T profesyonel bir optik fiber Muayene Prob, USB fonksiyonu dizüstü veya PC bağlamak için doğrudan, hangi içerir görüntü sensörü içinde prob var gerçekzaman muayene, herhangi bir ek güç kablosu ve sürücü için gerek...

₺ 541.50 570.00
PLC 1X4 PLC Splitter Fiber Optik Kutusu ile PLC Splitter kutusu FTTH PLC Splitter SC/APC konnektör
  • Taze
Alıcı derecesi:

PLC 1X4 PLC Splitter Fiber Optik Kutusu ile PLC Splitter kutusu FTTH PLC Splitter SC/APC konnektör

Özellikleri* Mükemmel Mekanik, Küçük Boyutu * Yüksek Güvenilirlik* Düşük ekleme Kaybı ve düşük Polarizasyon Bağımlı kaybı* Yüksek kanal sayar * Mükemmel Çevre Istikrar ve Yaygın Olarak Kullanılan Özellikler1 1x N (ile bağlayıcı)(Kanal sayısı)1 × 21 × 41 × 81 × 161 × 321 × 642 × 22 × 42 × 82 × 162 × 322 × 64(Çalışma Dalga Boyunun)1260 için 1650 P Seviye Ekleme Kaybı47.410.513.71720.34.47.610.814.117.420.7 S Seviye Ekleme Kaybı4.27.610.71417.320.74.67.911.21518.121.7(Tekdüzelik)0.40.60.811.21.60.811.21.51.82(PDL)0.20.30.30.30.30.50.30.30.30.30.30.5(Dönüş Kaybı) Fazla 55(Yönelme) Fazla 55(Tip fiber)İTÜ G657 A(Çalışma sıcaklığı)40 85 için(Pigtail uzunluğu)1 m veya 1.5 m veya özelleştirilmiş

₺ 6.27 6.60
Ücretsiz Kargo Düşük Ekleme Kaybı Optik Filtre Ile 3 Port Cwdm filtreler CWDM Sistemi CWDM Cihazı UPG Port
  • Taze
Alıcı derecesi:

Ücretsiz Kargo Düşük Ekleme Kaybı Optik Filtre Ile 3 Port Cwdm filtreler CWDM Sistemi CWDM Cihazı UPG Port

kaba dalgaboyu bölmeli multiplexer 12701610nm cwdm UPG ile cihaz SHARETOP'S Kaba Dalgaboyu Bölmeli Çoklayıcı (CWDM) cihazlar düşük kaybı ve güvenİlİr performans göstermek sadece verimliliği artırmak, ama aynı zamanda maliyetleri azaltmak bu cihazlar gösterisi geniş passband ve yüksek izolasyon, ucuz ile kullanım için idealdir, soğutmasız lazerler...

₺ 187.00
Komshine optik fiber füzyon Splicer KOMSHINE GX37 fiber makinesi kiti ile Cleaver, yedek fiber elektrotlar
  • Taze
Alıcı derecesi:

Komshine optik fiber füzyon Splicer KOMSHINE GX37 fiber makinesi kiti ile Cleaver, yedek fiber elektrotlar

Komshine GX37 FTTH optik Fiber Fusion Splicer kiti ile İngilizce İtalyanca İspanyolca fransızca İspanyolca 10 dil Tech1 : 5200 m AH yüksek kapasiteli değiştirilebilir pil verimlilik uzatmak için Tech2 : 4 motorlar 3 aks hizalama düşük kaybı yapmak Tech3 : güvenilirlik ve dayanıklılık : Antişok, su geçirmez, toz geçirmez Kalibrasyon ile Come belgesi ve Test raporu1yılgaranti ile Come KOMSHINE ile Come KF52 yeni Fiber Cleaver100 pcs 60mm FPS ile Come Fusion Splice koruma kollu Ürün açıklaması Özellikleri : Shake geçirmez, toz geçirmez ve su geçirmez Splice Sadece almak 9 saniye için ekleme 30 saniye için ısıtma Ortalama ekleme kaybı : 0.02d B Kadar 200 kez sürekli eklemeler ve ısı HD CMOS sensör ve HD için hizalayıcı duble ayrı optik lifler 0.25mm / 0.9mm / 3.0mm / düz kablo 5.0 renk lcd monitör Hem kapalı hem açık için Ideal ekleme Elektrot ömrü : 4,000 kez ekleme Ekli gece Lig Kullanarak müşterilerimiz bizim fusion splicer Komshine GX36 : Özellikler : Hizalama IPAS çekirdek hizalama (görüntü desen analizi hizalama sistemi) Uygulanabilir lifler SMF (ITUT G.652), MMF (ITUT G.651), DSF (ITUT G.653), NZDSF (ITUT G.655),EDFA, EI980, ekleme ile mevcut farklı tipi fiber (SM / MM), ITUT G.657 Uyumlu Fiber / kablo 0.25mm / 0.9mm / 3.0mm / düz / saplama kablo Fiber cleave uzunluk 250μ (ceket) : 8 ~ 16mm, 900μ : 16mm Tipik splice kaybı SMF : 0.02d B, MMF : 0.01d B, DSF : 0.04d B, NZDSF : 0.04d B Geri dönüş kaybı Az sonra60d B SPLICE zaman SPLICE : tipik 9sec, tüp ısı : tipik 30sec ile S160 (60mm) tüp Programı SPLICE modu : 100, isı modu : 50 Depolama splice sonuç 4,000 sonuç Çalışma yüksekliği 0 ~ 5000 m deniz seviyesinden Çalışma durumu 10 C50 C için, Nem : 95%, yoğuşmasız Depolama durumu 40 C80 C için, 095% RH Koruma Rüzgar 15 m / s, şok geçirmez, su geçirmez, toz geçirmez Boyut, ağırlık 130 W * 130 L * 135 H (dahil monitör), 2.2 Kg (pili hariç) Terminali USB, harici güç Güç DC 14.8 V pil (7800 m Ah), 100 ~ 240 V AC adaptör Ek güç DC 12 V otomobil güç çıkışı mevcut Hiçbir eklemenin / ısıtma ile pil 200 döngüsü, lityum polimer piller Elektrot 4,000 kez ekleme olmadan değişim Mekanik geçirmez testi 2 N / 4.4 N (seçeneği) Ekran Iki CMOS kameralar ve 5.0 renk lcd monitör Fiber görünüm ve büyütme X / Y 300 X, 170 X Standart paket : Öğe Adı Adet 1 GX37 Arc Fusion Splicer 1 PC 2 AC adaptörü 1 PC 3 FIS Fiber Stripper 1 PC 4 Yedek elektrotlar 1 Pair 5 Pil paketi 1 PC 6 Alkol pompa şişesi 1 PC 7 Temizlik mendilleri 100 PC 8 Düz kablo striptizci 1 PC 9 Soğutma tepsi 1 PC 10 KF52 Fiber Cleaver 1 PC 11 Manuel 1 PC 12 Taşıma çantası 1 PC 13 Koruma kollu 60mm 200 PC 14 Kalibrasyon sertifikası 1 PC Eğer gibi olabilir : Fiber optik el QX45 SM OTDR (500 m kablo kutusu için ücretsiz) Fiber optik temizleyici KCC550 / KCC600 Fiber optik Mini tipi güç metre ve ışık kaynağı Ödeme 1.

₺ 950.00
LODFIBER 250 M SC-SC Açık Zırhlı Tekli 12 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125
  • Taze
Alıcı derecesi:

LODFIBER 250 M SC-SC Açık Zırhlı Tekli 12 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125

250 M SCSC Açık Zırhlı Tekli 12 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9 / 125250 M SCSC Açık Zırhlı Singlemode SM 12 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosuİçeren : 1 parçabağlayıcı Tipi : SC / UPCsc / UPCmesafe : 250 Metretellerinin : 12 çekirdek (12 Ipliklerini)çekirdek Kaplama Çapı : Tekli 9 / 125mantolama : Açık Zırhlı (Kapalı için de uygundur), Siyah Mantolama.konnektörler : Male

₺ 660.00
4Ch CCTV Pasif UTP Video Balun Alıcısı
  • Taze
Alıcı derecesi:

4Ch CCTV Pasif UTP Video Balun Alıcısı

modeli : LNKP4 genel bakış 4Ch pasif UTP video alıcı alır, dengeli sinyal ve dönüştürür dengesiz sinyal içine ve yükseltir ile alınan sinyal alma mükemmel etkisi, hangi gibi vesilelerle uygulanabilir Video Izleme ve video toplantı...

₺ 18.00